» » Football Manager 2015 Türkçe İnceleme indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Football Manager 2015 Türkçe İnceleme indir

  Football Manager 2015 Türkçe İnceleme indir

   

   

  Futbol oyunu olarak karşımıza gelen seri sonuncusu ile artık büyük fark yaratmayı başarmış gibi görülmektedir. Her sene güncel olarak kendini yenileyen oyun bu sene ön sipariş sistemi ile kullanıcılarına çıkış tarihinden iki hafta önce oynama şansı verdi. Yani ön sipariş verenler iki hafta önce oyunu başlarken normal alımı bekleyenler biraz gecikmeli oyun keyfi yaşadı.

  Football Manager 2015 ilk olarak görsel değişiklik ile karşımıza gelmiş bulunmaktadır. İlk olarak fark edilen ara yüzde yapılan farklılıklar olmaktadır. Buna eş değer olarak bazı kullanıcılar zorluk yaşa da yapılan değişiklik aslında daha hoş olmuş bulunmaktadır. Menü kısmının sol tarafta yer alması da büyük kolaylık sağlamaktadır. Peki, alt menüler? Girdiğiniz menünün üst tarafından direk olarak alt menüler yer almaktadır. Bu sayede açılır kapanı gibi göz zevkine uymayan tasarımdan kurtulmuş bulunmaktadır.

   

   

  Football Manager 2015 Türkçe İnceleme indir

   

   Football Manager 2015 Türkçe İndir

   

   

  Oyuna başlamak için Football Manager 2015 indir ile oyuna sahip olmanız gerekmektedir. İndirme sonrası yapılacak kurulum ile oyuna full olarak sahip olabilmektesiniz. Oyunu 3D olarak yine amatör buluyorsunuz. Fakat zaten menejerlik üzerine kurulu olan bir oyunda bu konuda profesyonellik beklememiz mümkün olmamaktadır. Klasik olarak 2D tercih eden kullanıcı sayısı oldukça fazla olmaktadır. Football Manager 2015 full da maç sırasında yönetim yapma için 3D oyun keyfi her ne kadar amatörce yapılmış olsa da daha iyi olmaktadır. Ancak dediğimiz gibi oyunun bu konuda kendini hızlı bir geliştirme yapacağı zaten beklentiler arasında yer almaktadır. Fakat Football Manager son seri ile menajerlik konusunda oldukça iyi yenilikler yaptığı da kabul edilmedir. Profiliniz için gerekli ayarlamaları yaparak oyuna başlamanız mümkün olmaktadır.

  Football Manager download sonrası kurulumu yaparak oyundan keyif alacaksınız. Birçok yenilik olumlu olarak karşımıza gelse de hatalarında olduğu gözlemlenmektedir. Kuşkusuz en sinir edici durum yaşanan sakatlıklar olmaktadır. Sakatlıkların uzun olması oyunu keyifsiz bir duruma getirirken bu durum oldukça olumsuz tepkilere neden olmaktadır. Sakatlık durumları oyunu daha gerçekçi yapıyor bu iyi bir şey fakat bunun fazla olması ve sürenin de oldukça uzun olması durumu profesyonellikten öte amatörlüğü kaçırmaktadır. Maç motorunda kendi kalesine gol etme durumunu oldukça fazla olması sinir bozmaktadır.

   


   

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Football Manager 2015 full, Football Manager, Football Manager download

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle