» » Dragon Age Inquisition Oyunu Download Sistem Özellikleri
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Dragon Age Inquisition Oyunu Download Sistem Özellikleri

  Dragon Age Inquisition Oyunu Download Sistem Özellikleri


  2009 yılında ilk oyunu ile karşımıza gelen oyun karakterinizi yönlendirme ile görev yapmaktan oluşmaktadır. Windows bilgisayarların yanı sıra Mac bilgisayar için de yüklemesi bulunan oyun geniş bir oyuncu kitlesine sahip olmaktadır. Dragon Age ismini kullanarak seriye devam eden oyunda karakteriniz ile görevler yapmaktasınız.

  Son çıkarılan oyunsa Dragon Age Inquisition olmaktadır. Oyunda ülkenize hava da oluşan delik nedeni ile mücadele edeceğiniz yaratıklar gelmektedir. İşte bu karışıklığın ortasında mücadele için siz ortaya çıkmaktasınız. İlk olarak karakterinizin cinsiyetini seçmektesiniz. Cinsiyet seçiminden sonra oyuncunuzun karakterini seçip görünüşü dahi ayarlamaktasınız. Geniş bir ayar ekrana sahip olan oyunda karakterinize tüm ayarlamaları yapmanız mümkün olmaktadır. Bu aşamadan sonra oyuna başlamanız mümkün olmaktadır.

  Dragon Age Inquisition download ile oyunda karakteriniz ile bazı diyaloglara girerek oyunu belirlemektesiniz. Konuşma sırasında sizin soracağınız sorular ve vereceğiniz cevaplar oyunda ilerlemenizi sağlayacaktır. Ekibiniz ile en iyi şekilde mücadele ederek ilerlemeniz gerekmektedir.

   

  Dragon Age Inquisition Oyunu Download Sistem Özellikleri

   

  Dragon Age Inquisition Full İndir

   

  Dragon Age Inquisition indir ile oyuna full olarak sahip olma şansınız bulunmaktadır. Linke tıklayarak indirme linkine ulaşma şansınız bulunmaktadır.

  Oyun uzun olmak ile birlikte seçeceklerinize göre ilerleyecek olan oyunda ilk olarak yaptıklarınız tamamen bir alıştırma evresi gibi olmaktadır. Fakat bu dahi oldukça keyif verirken artık asıl oyuna başlamanız mümkün olmaktadır. Dragon Age Inquisition full indir sonrası oyunda karşısına gelen harita ile tüm her şeyi yönetmeniz mümkün olmaktadır. Ekibiniz ile güçlenmek için uğraşırken asıl görevler haricinde çıkan harici görevler oyundaki heyecanı artırmaktadır. Bu sabit bir işleyişi kaldırmasından dolayı oyuncular tarafından beğeni olmaktadır.

  Dragon Age Türkçeyama kullanmanız en doğru tercih olacaktır. Eğer ki üst seviye bir İngilizceniz varsa sorun yok ancak konuşma metinleri üzerine ilerleyen oyunda İngilizce bilmeniz oldukça önemli olmaktadır. Aslında İngilizce olmadan bir şekilde ilerlemeniz mümkün fakat konuşmaları anlayarak film içerisinde yer alan bir oyuncu tadında ilerlemeniz en iyi özellik olmaktadır.

  Oyun sırasında anlık durdurma yaparak taktik seçmeniz mümkün olmaktadır. Düşmanınıza karşı taktik yaratarak başarılı çıkmanız mümkün olmaktadır. Ancak bu işlemi yaparak kullanılan kamera açısı bazı kullanıcılar tarafından beğeni almamış durumda olmaktadır.


  Dragon Age Inquisition Sistem Özellikleri

  Önerilen: 

  İşletim Sistemi: Windows 7 veya 8.1 64-bit

  CPU: AMD 6 çekirdek CPU @ 3.2 GHz, Intel 4 çekirdek CPU @ 3.0 GHz

  RAM: 8 GB

  Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 veya R9 270, NVIDIA GeForce GTX 660

  Ekran Kartı Hafızası: 3 GB

  HDD: 26 GB DirectX 11


  Minimum:

  İşletim Sistemi: Windows 7 veya 8.1 64-bit

  CPU: AMD 4 çekirdek CPU @ 2.5 GHz, Intel 4 çekirdek CPU @ 2.0 GHz

  RAM: 4 GB

  Ekran Kartı: AMD Radeon HD 4870, NVIDIA GeForce 8800 GT

  Ekran Kartı Hafızası: 512 MB

  HDD: 26 GB DirectX 10


   


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Dragon Age, Dragon Age Inquisition download, Dragon Age Inquisition full indir, Dragon Age Türkçe

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle