» » Windows 8.1 16in1 MSDN (x86x64) Türkçe (32-bit, 64-bit )
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Windows 8.1 16in1 MSDN (x86x64) Türkçe (32-bit, 64-bit )

  Yazar: agaKategori: işletim SistemleriTarih: 14-09-2014, 03:57
  Windows 8.1 16in1 MSDN (x86x64) Türkçe (32-bit, 64-bit )
   
  Windows 8.1 16in1 MSDN (x86x64) Türkçe
  Bilgisayarlar günümüzün en önemli teknolojik cihazları arasında yer almaktadırlar. Ve gün geçtikçe bir önceki sürümü eskiten yeni yazılımlar kullanıcılara çok farklı pratik uygulamalar ve hız kazandırmaktadır. Windows 8 işletim sistemi ise bir önceki işletim sistemini çok daha geliştirerek farklı ara yüzlerle özellikle dokunmatik ekranlar için kullanıcılara özel masaüstü uygulamaları geliştirmiştir. Windows 8,1 16 in1 bütün sürümleri bir arada toplayan bir çalışma olmaktadır. Bu çalışma ile tüm sürümleri ayrı ayrı deneyerek kendi kullanımınız için en uygun olanı seçebileceksiniz.

  Windows 8, rt, pro, enterprise olmak üzere farklı kullanıcılar için farklı özelliklerde yeterli olabilecek sürümleri bulunmaktadır. Satın almak istediğinizde ayrı ayrı bulabileceğiniz bu sürümleri windows 8.1 all in one (32-bit) çalışmasında 32 bit sürümlerin hepsini bir arada bulabilmek mümkün olacaktır. Bütün sürümlerde başlangıç ekranı tamamen kişiselleştirilebilmektedir. Kutucukları, kişisel kilit ekranı, resimli parola gibi özelliklerle çok farklı masa üstü uygulamaları tasarlayabilir, masaüstünüzü çok daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Çoklu görev yapma özelliği ile aynı ekran üzerinde farklı uygulamaları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Explorer 11 ile dokunmatik ekranlara özel daha büyük sekmeler ve daha pratik kullanımlar içermektedir.

  Windows 8.1 all in one (64-bit) çalışmasında bütün sürümler hazır olarak bulunabilecektir. Güvenlik alanında farklı özellikleri ile çocuklara belli özgür alanları tanırken ailelerin izlemesine de fırsatlar sunmaktadır. Çekirdek sürümde bağlı hazırda bekleme, başlangıç ekranı, canlı kutucuklar, semantik zoom özellikleri bulunurken daha profesyonel anlamda kullanıcılar için pro sürümünde hyper-v, bitlocker to go, windows media center içinde ise ek özellikler bulunmaktadır. Bt organizasyonları için ek fonksiyonları bulunan enterprise sürümü aynı zamanda pro’nun tüm özelliklerine de sahiptir. Rt sürümü ise tablet pcler için hem görsel hem işlevsel açıdan çok fazla yenilik içermektedir.

  İndir:
  Windows 8.1 16in1 MSDN (x86x64) Türkçe
   
  Lisanslama yapmanız gerekirse eğer,
  Lisanslama için "KMS Activator Ultimate" Kullanabilirsiniz.

  KMS Activator Ultimate indirmek için BURAYA TIKLAYIN

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Windows 8.1 indir, Windows 8.1, windows 8.1 türkçe, windows 8.1 indir türkçe, windows 8.1 lisanslama

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle