» » Windows 8.1 Update 3 MSDN Tüm Sürümler indir (x86 & x64)
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Windows 8.1 Update 3 MSDN Tüm Sürümler indir (x86 & x64)

  Windows 8.1 Update 3, son çıkan MSDN sürümüdür ve hiçbir değişiklik yapılmadan el değmemiş bir şekilde sizlere sunuyoruz. Windows 8.1 Update 3 MSDN Tüm sürümler vardır, 32 bit ve 64 bit versiyonları yazımızın sonunda bulunan linklerden indirebilirsiniz.. Bu güncelleme ile işletim sistemi tüm eksiklikler giderilerek tam anlamıyla bir Windows kullanıcısının beklediği bir hale geliyor. Metro ara yüzü, marketten indirilen uygulamalar, Windows 8 ile ilgili aklınıza gelen tüm yenilikler çok daha kullanışlı hale gelmiş. Kısacası Windows 8.1 de öne çıkan tüm kusurlar giderilmiş. Ayrıca güncelleme Türkçe dil desteği sunmaktadır.

  Windows 8.1 Update 3 MSDN Tüm Sürümler indir (x86 & x64)

   

  Windows 8.1 Update 3 MSDN Tüm Sürümler indir (x86 & x64)

   

  Windows 8.1 Update 3 MSDN kurulumuyla sisteminize sanki format atmış gibi olacaksınız. Serial gerektirmez ve 180 günlük full kullanım hakkı tanır. Başka sitelerden bulduğunuz serialler ile herhangi bir şekilde aktif edemezsiniz. Seriali olmayanlar ise 180 gün kullandıktan sonra kmspico aracıyla aktivasyon yapabilirler.

  Windows 8.1 Update 3 MSDN Tüm sürümler indir ile gelecek olan sürümler: Pro, Core, Pro VL, Enterprise, Single Language, Pro ile Media Center, Embedded Industry Pro, Embedded Industry Enterprise. Yani bu dosyada sizin ihtiyacınız olan hangisiyse onu elde edebilirsiniz.

   

   

  İNDİR - 32BİT

  İNDİR (2. Alternatif) - 32 BİT

   

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Windows 8.1 Update 3 MSDN Tüm sürümler indir, Windows 8.1 Update 3 64 bit indir, Windows 8.1 Update 3 32 bit indir, Windows 8.1 Update 3 MSDN indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle