» » Windows 8 AIO 10in1 Media Center x32-x64Bit Turkce
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Windows 8 AIO 10in1 Media Center x32-x64Bit Turkce

  Windows 8 AIO 10in1 Media Center x32-x64Bit Turkce

   

  Öncelikle belirmek gerekirse kuracağınız sürüm tamamen saf hali olmaktadır. Bu neden ile otomatik aktif etme seçeneği bulunmamaktadır. Fakat sitemizde yer alan Toolkit ile aktifleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Öncelik Windows 8ilk çıktığı zamanlarda bir süre istenilen ilgiyi görmedi. Bunun sebebi klasik olarak belli olmaktadır. Windows tuşu olmayan bir Windows işletim sistemi kullanıcılara çok uzak geliyordu. Yüksek ihtimal yeni alınan cihazlarda Win 8 kurulu satılmasaydı işletim sisteminin yaygınlaşması oldukça az olacaktı. Belki de hala kullanıcılar tarafından itici bulunacaktı.

  Fakat yapılan sürüme karşı tedirgin yaklaşım zaman ile sona ermeye başladı. Bunun başlıca sebebi artık kullanıcılar çeşitli platformlarda daha stabil olduğunu ve buna bağlı olarak daha hızlı olduğunu diğer kullanıcılara anlatmaya başladılar. Ve geçen zaman ile artık program ve oyun uyumsuzlukları sona erince Windows 7 hatta vazgeçilmez olan XP bile artık bana göre artık kaybolmaya başladı. Şuan benim kişisel görüşüm Microsoft gerek görsel olarak gerek çalışma olarak en iyi işletim sistemini yarattı. Windows 8 sürümleri her kullanıcı kitlesine uygun şekilde yapılmış bulunuyor.

  Aşağıda yer alan Windows kurulum indirmesi ile yapmanız gereken format USB’si ya da DVD’si oluşturmak olmaktadır. Tüm sürümlerin yer aldığı bu kurulum rahatlıkla USB ya da DVD’ye sığmaktadır. İçerisinde Windows 8 Pro Media Center da bulunmaktadır. Size en uygun yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Aktifleştirme işlemini de pas geçerek daha sonra aktifleştirmeniz gerekiyor.


   

  Windows 8 AIO 10in1 Media Center x32-x64Bit Turkce

   

  Windows 8 AIO 10in1 Media Center x32-x64Bit Turkce

   

  Windows 8 AIO 10in1 Media Center x32-x64Bit Turkce

  Mega

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Windows 8, Windows 8 sürümleri, Windows 8 kurulum, Windows 8 pro media center

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle