» » Windows 7 SP1 13in1 Turkce Aralik 2014 indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Windows 7 SP1 13in1 Turkce Aralik 2014 indir

   

  Windows 7’ye ait tüm sürümler format atma sırasında kolay işlem için tek dosya olarak sizlere sunulmaktadır. Yani kurulum sırasında karşınıza çıkacak ekranda seçim yapmanız mümkün olmaktadır. Windows 7 tüm sürümler İSO içerisinde yer almaktadır. Yer alan tüm sistemler ayrıca 32 ve 64 bit olarak sizlere sunulmaktadır.

  Hazır iSO dosyası sıkıştırma yapıldığı için 4 GB dan biraz fazla olurken USB ve DVD yazdırma için oldukça tercih edilir olmaktadır. Ayrıca format sonrası tüm sürümler için otomatik aktivasyon özelliği de yer almaktadır. Windows 7 format atma öncesinde kesinlik ile gerekli yedekleri öncelik ile almayı unutmamanız gerekmektedir. Profesyonel bir şekilde yapılan aktivasyon sonrası güncellemeleri dahi takip etme şansınız bulunmaktadır. Şuan size sunulan indirme var olan en son sürüm olmaktadır.

  Windows 7 formatlama için tamamen Türkçe olması kolaylık sağlamaktadır. 2014 yılının Aralık güncellemesi sonrası yayınlanan kurulum Windows 9 sevmeyen için tercih edilir olmaktadır. Kurulum sonrası genel olarak bir kez yeniden başlatmanız mutlak olarak gerekmektedir. Bu altivasyon işleminin sorunsuz hal olmasını sağlamaktadır.

  Microsoft tarafından sunulan Windows işletim sistemi arasında en çok beğenilen Windows 7 ayrıca görsellik olarak da oldukça etkileyici olmaktadır. Saf kurulum olarak karşımıza gelen işletim sistemi bilgisayarınıza herhangi gereksiz ekstra yükleme yapmadan kurulum gerçekleştirmesi yapmaktadır. Bu neden ile en saf işletim sistemine sahip olabilirsiniz.


   

   

  Windows 7 SP1 13in1 Turkce Aralik 2014 indir

   

  Windows 7 SP1 13in1 Turkce Aralik 2014 indir

   

  Windows 7 SP1 13in1 Turkce Aralik 2014 indir

   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Windows 7, Windows 7 tüm sürümler, Windows 7 format atma, Windows 7 formatlama

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle