» » Windows 8.1 Update 2 Pro Vl Türkçe Kasim 2014 Extended indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Windows 8.1 Update 2 Pro Vl Türkçe Kasim 2014 Extended indir

  Windows 8.1 Update 2 Pro Vl Türkçe Kasim 2014 Extended indir

  Windows 8.1

  Microsoft işletim sistemlerini güncel tutarak kullanıcıya yönelik çalışmaya devam ederken Windows 8.1 için son güncellemeyi yayınlamış bulunmaktadır. Bilgisayarınızda 8 kullanıyorsanız bu güncellemeye direk olarak sahip olma şansınız bulunmaktadır. 8.1 ile gelen güncellemede ekranın sol alt köşesine metro ara yüzünü açan bir buton getirilmişti. Yapılan son güncelleme ile de daha stabil bir çalışma şansı verildi.

  Öncelikle format atacaksanız direk olarak Windows 8.1 full indir tavsiye etmekteyiz. Güncelleme pek sağlıklı bir durum olmamaktadır. Direk format atarak Windows’unu yükseltmek daha verimli çalışmasını sağlayacaktır. Buna bağlı olarak sorunsuz bir işletim sistemi sahibi olacaksınız. Sistem güncelleme sayesinde zaten hızlıyken daha hızlı çalışabilir hala gelmiş bulunmaktadır. Kişisel kullanımlar için yapılan ayarlamaların yanı sıra gelişmiş ayarlarda eklenmiş bulunmaktadır. Eğer ki güncelleme yapıyorsanız her ihtimale karşı yedekleme yapmayı unutmayınız. Format atacaksanız zaten yedek almanız gerekecektir.

  Windows 8.1 indir için cihazınızın en aşağı 1 GHz işlemciye sahip olması gerekmektedir. Ram olarak 2 GB yeterli olurken kurulum için mutlaka en az 20 GB alan ayırmanız gerekmektedir. Genellikle zaten Windows’un kurulduğu alana fazla GB verilir ancak uyarmakta fayda vardır. Windows 8.1 serial gerektirmeden aşağıda yer alan format ile direk kurulum gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.

  Windows 8.1 asıl olarak dokunmatik ekran bilgisayar kullanımı artırmak için yapılmış bulunmaktadır. Artık Mouse ve klavyeye ek olarak gelişen bu özellik oldukça tercih edilir olmaktadır. Masaüstü bilgisayarlar için bile artık dokunmatik monitör çıkarıldığı düşünülürse bu özelliğin daha da gelişebileceği tahmin edilmektedir. Windows 8 ilk olarak kullanıcılara uzak gelse de stabil çalışması nedeni ile artık tercih edilenler arasında yer almaktadır. Sizlerde denemediysen indirme işlemini gerçekleştirdikten sonra yedeklerinizi alarak formata başlayabilirsiniz.


  Windows 8.1 Güncelleme

   

  Windows 8.1 Update 2 Pro Vl Türkçe Kasim 2014 Extended indir

   

  Windows 8.1 Update 2 Pro Vl Türkçe Kasim 2014 Extended indir

   


  Windows 8.1 Update İndir


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Windows 8.1, Windows 8.1 full indir, Windows 8.1 indir, Windows 8.1 serial

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle