» » Windows 7 Performans Edition X64
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Windows 7 Performans Edition X64

  Windows 7 Performans Edition X64, Orjinli MSDN Windows 7 kullanılarak Deployment Image Servicing and Managemant (DISM) yöntemi ile ESD sıkıştırma yöntemi kullanılmadan, orijinal bileşenler korunarak oluşturulmuştur. Microsoft Windows 7 Ultimate X64 Service Pack 1 içeren bu sürümde, yabancı dil ile kullanım yapılmaktaysa Microsoft'un güncelleme sitesinden Türkçe Dil paketi indirerek sistemi Türkçeleştirebilirsiniz.

  Windows 7 Performans Edition X64

   

  Windows 7 Performans Edition X64'ün bazı özelliklerinden ve yeniliklerinden bahsedecek olursak; UEFI ve kuruluma programlama desteği içerir. Kritik, gerekli ve önemli görülen bütün güvenlik ve kararlılık güncellemeleri sürümde bulunmaktadır. Bunların dışında .Net Framework 4.5.2 Final, C++(2005,2008,2010,2012,2013) ve DirectX Kütüphanelerini içerir. DVD, USB ve HDD ile kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

  Performans ve kararlılığı sağlayacak olan birçok ayar ve düzenlem içeren Windows 7 Performans Edition X64'te herhangi bir reklam bulunmaz, masaüstü simgeleri aktif olarak gelir ve kurtarma kaynını kendi içerisinde barındırır. Ayrıca sürümden hiçbir bileşen çıkartılmamıştır.

  Windows 7 Performans Edition X64'te kendi isteğinize bağlı olarak lisanslama seçeneği bulunmaktadır. En stabil ve hızlı çalışan Microsoft Windows 7 sürümü olduğunu rahat bir şekilde söyleyebiliriz.

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Windows 7 Performans Edition X64, Windows 7 Performans Edition X64 indir, Windows 7 x64, Windows 7 64 bit Performans Edition

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle