» » Windows 8 Enterprise x86 (32-bit) Türkçe
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  «    Temmuz 2020    »
  PtSaÇrPrCuCtPz
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Windows 8 Enterprise x86 (32-bit) Türkçe

  Yazar: agaKategori: işletim SistemleriTarih: 27-09-2014, 17:47
  Windows 8 Enterprise x86 (32-bit) Türkçe
   
  Windows 8 Enterprise x86 (32-bit) Türkçe
       Windows 8 Enterpries (32-bit), işletim sistemi Windows 7’nin Premium sürümüne denk gelen ve özellikleri bakımından üstü sayılabilecek, genelde işadamları, kurumlar, şirketlerin ihtiyaç duyabileceği özelliklere sahip ve ev kullanıcılarına fazla gelebilecek özellikler içeren ve işlemcisi 32 bit mimariyi destekleyen bilgisayar kullanıcılar için çıkarılan bir sürümdür.

       Windows 8 Enterpries x86 (32-bit), Windows 7’nin bütün özelliklerinin yanı sıra üst düzey, kişiye özel hizmetler vermekte olup, işletmeniz için gerekli olan en yeni mobil uygulamalardan tutunda, arama, göz atma özelliklerine ve her istediğiniz yerden, istediğiniz zaman verilerinize ulaşılabilme imkânına kadar yaptığınız birçok işlemi profesyonel düzeyde bir araya getiriyor. Bu sürümle birlikte Windows, en gerekli özellikleri göz önünde tutularak size şirketinizdeki kişisel cihazları yönetmenizi sağlıyor ve işyerinizin altyapısında bulunan yatırımlarınızı kullanmanıza izin verirken de aynı zamanda ortamınızın güvenliğini de sağlıyor.

       Bütün bunların yanında Windows 8 Enterpries (32-bit), ayrıca kullanıcılarına özel olarak, şirketlerin ihtiyaç duyacağı mobil üretkenlik, yönetilebilirlik ve sanallaştırma yeteneklerini de bir arada sunacak üstün özelliklerle donatılmıştır.

       Bu üstün özelliklerin neler olduklarına kısaca bakacak olursak; önyüklenebilen bir USB ile tamamen yönetilebilen kurumsal bir masaüstü olan Windows To Go, uzaktaki kullanıcıların da ilave bir VPN yapmadan şirket ağındaki kaynaklara ulaşmalarını sağlayan DirectAccess, kullanıcıların kendi PC’leri ile merkezi sunuculardan her türlü dosya, web sayfası ve farklı içerikleri önbelleklerine almalarını sağlayan BranchCache, kullanıcıların çalışacakları dosya ve uygulamaları sınırlayarak, ileride oluşabilecek güvenlik sorunlarını şimdiden engellemenizi sağlayan Applocker gibi özelliklerdir.

       Windows 8 Enterpries x86 (32-bit), Applocker özelliği ile IT müşterilerinin, ağ üzerindeki dosyalara erişimini kısıtlayacak olup Windows RT kullanıcıları da, ellerindeki bu cihazlar ile de Windows 8 Enterpries (32-bit)  yoluyla gelişmiş sanal masaüstüne erişim sağlayabilecekler.

  İndir:
  Windows 8 Enterprise x86 (32-bit) Türkçe
   
  Not:
  Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
  Lisanslama için "KMS Activator Ultimate" Kullanabilirsiniz.

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: orjinal windows, Windows 8 Enterprise indir, Windows 8 Enterprise key, Windows 8 Enterprise türkçe, Windows 8 Enterprise 32-bit

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle