» » Windows 7 Ultimate x64 (64-bit) Türkçe
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  «    Temmuz 2020    »
  PtSaÇrPrCuCtPz
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Windows 7 Ultimate x64 (64-bit) Türkçe

  Yazar: agaKategori: işletim SistemleriTarih: 27-09-2014, 17:05
  Windows 7 Ultimate x64 (64-bit) Türkçe
   
  Windows 7 Ultimate x64 (64-bit) SP1 Türkçe
  Windows işletim sistemleri günümüzün en çok tercih edilen yazılımları arasında yer almaktadır. Özellikle windows 7 özellikleri ile eski sürümlerinde oluşturduğu standartlara getirdiği farklı boyutlarla yeni standartlar ortaya koymuştur. Windows 7 ultimate (64-bit) sp1 Türkçe sürümünde de bu farklılıklar son noktasına ulaşmış durumdadır. Aero özelliği ile masaüstü uygulamalarından çağın çok ilerisinde bir kullanım imkânı sunmaktadır. Özellikle önizleme özelliği kurumsal alanda da bireysel alanda da kullanıcıların çok işini yarayacak bir özellik olacaktır. Yarı saydam pencereler de çok daha hareketli, küçük animasyonlarla da masaüstü deneyiminizde heyecanlı verici özelliklere kullanabileceksiniz.

  Ultimate, enterprise gibi çift yönlü tasarlanmış bir işletim sistemidir. Bireysel kullanıcılarına sınırsız eğlence sunarken, aynı kullanıcıların ofis yönü için yüksek düzeyde güvenlik ve performans sağlayacaktır. Windows 7 ultimate (64-bit) sp1 Türkçe özellikle kurumsal özellikleri açısından enterprisenin tüm özelliklerini taşımaktadır. Applocker ve bitlocker güvenlik alanında ofisinizin ihtiyaçlarını karşılarken, directaccess ve brachcache uygulamaları da performansınıza çok büyük artılar ekleyecektir. Özellikle 64 bit desteğinin verdiği hızla yaptığınız tüm işlemlerde çok yüksek verim alabileceksiniz. Özellikle kullanılabilecek ram desteği hakkında aklınızda sınırları zorlayabilir yoğun çalışma ortamınızda farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ayrıca ultimate de farklı olarak kurumsal açıdan yöntem özelliklerine ek uygulamalarda getirilmiştir.

  Windows 7 ultimate (64-bit) sp1 Türkçe işletim sistemi bireysel kullanıcılar içinde windows media center, homegroup gibi eğlence anlamında alt sürümlerde bulunan bütün uygulamaları da destekler. Teknolojinin sağladığı bütün olanakların özellik olarak eklendiği ultimate ayrıca çoklu monitöre, 32 bit renk desteğine, windows mobility center uygulamalarını da içermektedir. Premium oyunlarında bulunduğu sistem dynamic disk yapısına da sahiptir. Ultimate kullanıcılarının aradığı, teknolojik imkânların özelliğe dönüşerek performansı katladığı windows 7 ailesinin en son üyesidir.

  İndir:
  Windows 7 Ultimate x64 (64-bit) Türkçe
   
  Not:
  Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
  Lisanslama için "KMS Activator Ultimate" Kullanabilirsiniz.

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: orjinal windows, Windows 7 Ultimate indir, Windows 7 Ultimate 64-bit, Windows 7 Ultimate key, Windows 7 Ultimate türkçe

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle