» » Windows 7 Ultimate x86 (32-bit) Türkçe
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Windows 7 Ultimate x86 (32-bit) Türkçe

  Yazar: agaKategori: işletim SistemleriTarih: 27-09-2014, 17:03
  Windows 7 Ultimate x86 (32-bit) Türkçe
   
  Windows 7 Ultimate x86 (32-bit) SP1 Türkçe
  Teknolojinin günümüzde hiçbir zaman üst sınırı bulunmamaktadır. Çoğu zaman gelişmeler o kadar hızlı ilerler ki kullanıcılar elindekinin kullanım konforu ile başı dönmüşken çok daha fazlası ile karşılaşırlar. Windows ultimate (32-bit) enterprise bir üst sürümü olarak bireysel ve kurumsal kullanıcıların aradığı bütün özelliklere sahip bir işletim sistemi olmaktadır. Aradığınız bütün grafiksel özellikler, gelişmiş medya uygulamaların yanında yüksek performansı ve profesyonel güvenlik özellikleri ile on parmağında on marifet bir işletim sistemi olarak ultimate son kullanıcılar için geliştirilmiş bir sürümdür.

  Enterprise de bulunan tüm özellikleri destekler. Windows 7 nin hemen hemen bütün sürümlerinde bulunan gelişmiş masaüstü deneyimlerinden performansı artıran direcaccess ve branchcache özellikleri hatta yüksek güvenlik için bitlocker, applocker özellikleri de ultimate’nin ana özellikleri arasında yer alacaktır. Ayrıca applocker özelliğinde policy oluşturulabilir hatta enforce edilebilir. Windows ultimate (32-bit) işletim sisteminde yönetimsel özellikler olarak ek uygulamalarda gelmiştir. Lisans ücreti olarak en yüksek fiyat aralığında bulunsa da özellikler olarak zirve yaptığından kullanıcılar için maksimum konfor ve maksimum hız hatta güvenlik sağlayacaktır. Microsoft active directory domainlerine üye olabildiğinde merkezi yönetim avantajı da elde edilebilecektir.

  Desteklediği 4 gb ram kapasitesi ile Windows ultimate (32-bit) işletim sistemi performansında üst sıraları yakalayabilirken 2 adet fiziksel cpu destekleyebilmektedir. Çoklu monitörü, 32 bit renk desteği, multi touch özelliği ile de kullanıcılara çok farklı çok profesyonel kullanım imkânı sunacaktır. Premium oyunlar da bulunan işletim sisteminin dynamic disk yapısı da bulunmaktadır. Çoklu görüntü desteği ile uygulamalar arasında büyük kolaylıklarla gezinebilme imkânı da sunmaktadır. Farklı kullanımları bir arada toplayan çok fonksiyonlu bir sistem olan ultimate enteprise ye göre çok daha fazla gelişmiş özellikleri ile farklı özellikleri bir arada kullanmak isteyen kullanıcılar için çok ideal bir seçenek olacaktır.

  İndir:
  Windows 7 Ultimate x86 (32-bit) Türkçe
   
  Not:
  Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
  Lisanslama için "KMS Activator Ultimate" Kullanabilirsiniz.

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: orjinal windows, Windows 7 Ultimate indir, Windows 7 Ultimate 32-bit, Windows 7 Ultimate türkçe, Windows 7 Ultimate key

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle