» » » LOL Oyuncularına Gizemli Hediye
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  LOL Oyuncularına Gizemli Hediye

  İnterneti arkadaş canlısı bir yer haline getiren League of Legends, uslu oyuncularına gizemli hediye ödülleri verdiğini açıkladı. League of Legends hediyeleri ile oyuncularını kendine daha çok bağlıyor. Yılbaşında hediye alanınız olmadıysa size hediye veren birileri artık olabilir! Yılbaşı hediye zamanı biraz geçmiş olsa da hediye hediyedir.

  LOL Oyuncularına Gizemli Hediye

   

  Eğer herhangi bir kısıtlama veya yasak almadıysanız o zaman League of Legends'in gözünde uslu oyuncusunuz ve eğer 5. Seviyenin üstündeyseniz gizemli hediyeyi hak etmişsiniz demektir. Övünmek gibi olmasın ama sağ olsunlar bana da Mafia Graves hediye ettiler. Kasımdan beri kötü hareketler yapıp ceza almayan oyuncular vardı ve bu hediyeler bu duruma karşılık olarak çok iyi oldu.

  Uslu oyuncu unvanını ister kazanmış olun, ister kazanmamış olun... 2015 için bazı yeni kararlar vermeniz gerektiğini düşünün. League of Legends hediyeleri uslu oyunculara karşı nasıl olacak, ne zaman olacak hiç kimse bilemez.

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: League of Legends hediyeleri, Lol gizemli hediye, League of Legends gizemli hediye, riot games hediye, mafya graves hediyesi

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle