» » Ori and the Blind Forest Oyunu Ne Zaman Çıkacak
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Ori and the Blind Forest Oyunu Ne Zaman Çıkacak

  Ori and the Blind Forest Oyunu Ne Zaman Çıkacak

   

  2014 yılı oyun konusunda oldukça bereketli bir yıl oldu. Daha doğrusu oldukça yüksek kaliteli oyunların karşımıza gelmesi ile etkilenmemek elde olmadı. İşte tam bu şekilde yeni oyunları takip ederek çıkacak oyunların takibini yapıyorken Ori and the Blind Forest için kötü haber geldi.

  Oyunun 2014 ayı Kasım ayı çıkan oyunlar ile çıkması beklenirken Aralık ayında çıkan ümitleri başlıyordu ki firma tarafından açıklama yapıldı. Firmanın yaptığı açıklamaya göre oyunun bilgisayar için olan versiyonu 2015’e ertelendi. Oyunun bu denli bir tarihe ertelenmesi oyuncuları üzse de yapımcılar oyunun tekrar elden geçirilerek kontrollerin sona ermesi ile bilgisayar için çıkaracaklarını belirtti.

  Ori and the Blind Forest indir için oyuncuların daha belli bir süre bekleyeceği tahmin edilmektedir. Ancak dediğimiz gibi oyun için geri sayım artık giderek hızlanmış bulunmaktadır. Tahminlerimize göre oyunun artık ilk iki ay içerisinde çıkması beklenmektedir. Her ne kadar yapımcılar tam oyun keyfi için daha bekleyeceğiz dese de bunun iki ayı geçeceği pek tahmin edilmemektedir. Bilgisayar versiyonu yayınlanır yayınlanmaz yine sizlerle paylaşılacaktır.


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Ori and the Blind Forest, Ori and the Blind Forest indir, Ori and the Blind Forest haberleri

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle