» » Windows 8 Enterprise x64 (64-bit) Türkçe
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  «    Ağustos 2020    »
  PtSaÇrPrCuCtPz
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Windows 8 Enterprise x64 (64-bit) Türkçe

  Yazar: agaKategori: işletim SistemleriTarih: 27-09-2014, 17:49
  Windows 8 Enterprise x64 (64-bit) Türkçe
   
  Windows 8 Enterprise x64 (64-bit) Türkçe
       Windows 7’nin Premium sürümüne denk gelen ve özellikleri bakımından üstü sayılabilecek Windows 8 Enterpries (64-bit) işletim sistemi genelde işadamları, kurumlar, şirketlerin ihtiyaç duyabileceği özelliklere sahip ve ev kullanıcılarına fazla gelebilecek özellikler içeren ve işlemcisi 64 bit mimariyi destekleyen bilgisayar kullanıcılar için çıkarılan bir sürümdür.

       Windows 8 Enterpries x64 (64-bit), Windows 7’nin bütün özelliklerinin yanı sıra üst düzey, kişiye özel hizmetler vermekte olup, işletmeniz için gerekli olan en yeni mobil uygulamalardan tutunda, arama, göz atma özelliklerine ve her istediğiniz yerden, istediğiniz zaman verilerinize ulaşılabilme imkânına kadar yaptığınız birçok işlemi profesyonel düzeyde bir araya getiriyor. Bu sürümle birlikte Windows, en gerekli özellikleri göz önünde tutularak size şirketinizdeki kişisel cihazları yönetmenizi sağlıyor ve işyerinizin altyapısında bulunan yatırımlarınızı kullanmanıza izin verirken de aynı zamanda ortamınızın güvenliğini de sağlıyor.

       Bütün bunların yanında Windows 8 Enterpries (64-bit), ayrıca kullanıcılarına özel olarak, şirketlerin ihtiyaç duyacağı mobil üretkenlik, yönetilebilirlik ve sanallaştırma yeteneklerini de bir arada sunacak üstün özelliklerle donatılmıştır.

       Bu üstün özelliklerin neler olduklarına kısaca bakacak olursak; önyüklenebilen bir USB ile tamamen yönetilebilen kurumsal bir masaüstü olan Windows To Go, uzaktaki kullanıcıların da ilave bir VPN yapmadan şirket ağındaki kaynaklara ulaşmalarını sağlayan DirectAccess, kullanıcıların kendi PC’leri ile merkezi sunuculardan her türlü dosya, web sayfası ve farklı içerikleri önbelleklerine almalarını sağlayan BranchCache, kullanıcıların çalışacakları dosya ve uygulamaları sınırlayarak, ileride oluşabilecek güvenlik sorunlarını şimdiden engellemenizi sağlayan Applocker gibi özelliklerdir.

       Windows 8 Enterpries (64-bit) sürümü, çoklu lisanslamaya uygun olarak üretildiğinden, okul, şirket gibi fazla bilgisayar bulunan yerlerde bir lisansla birçok bilgisayarın kullanılmasına da olanak sağlamaktadır.

  İndir:
  Windows 8 Enterprise x64 (64-bit) Türkçe
   
  Not:
  Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
  Lisanslama için "KMS Activator Ultimate" Kullanabilirsiniz.

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: orjinal windows, Windows 8 Enterprise indir, Windows 8 Enterprise türkçe, Windows 8 Enterprise key, Windows 8 Enterprise 64-bit

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle