» » Windows Xp Professional x86 (32-bit) Türkçe
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  «    Eylül 2020    »
  PtSaÇrPrCuCtPz
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  282930 
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Windows Xp Professional x86 (32-bit) Türkçe

  Yazar: agaKategori: işletim SistemleriTarih: 27-09-2014, 14:45
  Windows Xp Professional x86 (32-bit) Türkçe
   
  Windows Xp Professional x86 (32-bit) SP3 Türkçe
     
       Microsoft Şirketi, 2002 yılından itibaren, bilgisayarınızdaki Windows Xp Professional işletim sisteminin güvenli, güncel ve düzgün çalışır halde bulunması için çeşitli güncelleştirme dosyalarını bir araya getirerek, kullanıcıların bu düzeltme ve güncelleştirmeleri daha kolay yapabilmeleri için hizmet paketleri yayınlamaya başlamıştır. Bu hizmet paketleri, bilgisayarınızın özelliklerini arttırıp güncel kalmasına yardımcı olan üç adet büyük güncelleştirmeyi kapsamaktadır ve bunlar kısaca SP1, SP2 ve SP3 olarak bilinmektedirler.

       Bu güncelleme paketlerinden herhangi birini bilgisayarınıza yüklemenin ilk koşulu ise önceki güncelleme paketlerinin de bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir. Bilgisayarınız da Windows Xp SP2 ve Windows Xp SP1 yok ise SP3’ü yükleyemezsiniz ve yine bilgisayarınızın 32-bit üzeri mimariyi destekleyen bir sürümü çalıştırıyorsa Windows Xp Professional (32-bit) SP3’ü yine yükleyemezsiniz. Bu service pack, sadece 32-bit ve 16-bit mimariyi destekleyen bilgisayarları çalıştırmaktadır.

       Windows Xp Professional ve Windows Xp Home Edition arasındaki en temel fark, Xp Home Edition’da administratör olmadığı için ağ kurulamıyor olması, Xp Professional’da bu var ve ağ kurabiliyorsunuz. Aradaki bu fark ev kullanıcıları için pek önemli olmayıp daha çok şirketlerde kullanılan birden fazla bilgisayarın aynı ağ üzerinde kullanılmasında fayda sağlamaktadır. Bunun dışında güvenlik ve performans bakımından aralarında pek bir fark yoktur.

        Windows Xp SP3, çeşitli düzeltmeler ve güvenlik güncellemeleri de dahil olacak şekilde önceki tüm Windows Xp güncelleştirmelerini de içerir. Bunların yanında ayrıca kullanıcının sistem üzerindeki deneyimleri fazla değiştirmeyen bazı farklı sürümler ile birkaç yeni gelişmeyi de kapsar. Örneğin; Microsoft Yönetim konsolu (MMC) 3.0 ve Microsoft Core XML Services 6.0 (MSKML6) gibi daha önce güncelleştirme olarak yayınlanan işlevlerde SP3’ün içinde yer almaktadır.

       Son olarakta Windows Xp Professional (32-bit) SP3, Windows Xp İşletim Sistemiyle çalışan şirketlere, Windows Server 2008 İşletim Sistemindeki yeni özellikleri de kullanabilmek için Ağ Erişim Korumasını’da (NAP) özel bir durum olarak sunar.

  Not:
  Orjinal El değmemiş Sürümdür. Kurulumdan sonra lisanslama yapmanız gerekmektedir.
  Format Sonrası Windows XP Lisansı İçin Aşağıdaki Key'i Kullanın

  QVGHR - FJVKH - RBC3J - K9KGT - 7TQ2J

  İndir:
  Windows Xp Professional x86 (32-bit) Türkçe

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: orjinal windows, windows türkçe indir, Windows Xp Professional indir, Windows Xp Professional key, Windows xp indir

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle