» » » » Canli TV v2.0.0 TR-ENG Full indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Canli TV v2.0.0 TR-ENG Full indir

  Android cihazınızı televizyona dönüştürmek ister misiniz? O zaman buyurun, sizlere Android televizyon uygulaması sunuyoruz, Canlı TV. Bu uygulama ile Türkçe ve İngilizce dâhil birçok dildeki kanalı HD olarak izleyebilirsiniz. Uygulama geliştiricileri istekler üzerine yeni kanallar eklemeye de devam ediyor. Canlı TV full apk indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Canli TV v2.0.0 TR-ENG Full indir

   

   

  Uygulama basit ve anlaşılır bir ara yüze sahip olmasıyla kullanıcılarına hızlı ve kolay bir kullanım imkânı sunuyor. Birçoğumuzun sevdiği diziler vardır elbet. Mutlaka saniyesi saniyesine izlediği, izlemeden yapamadığı, beğendiği diziler… Bu sevdiğimiz dizi olduğu gün evdeyken, komşudayken falan o kanalı açıp dizimizi izleyebiliriz. Fakat farz edin ki bir yere gittiniz ve yolculuk uzun sürdü, diziye yetişemediniz. Üstelik dizide olup bitenleri çok merak ediyordunuz, ne olacak şimdi? Yolculuk uzun sürmeseydi diziyi izlerdiniz fakat öyle olmadı, artık internet sitelerine dizinin düşmesini beklemeniz gerekecek. Tabii eğer Android cihaz kullanıyorsanız ve cihazınızda Canlı TV apk indir uygulaması mevcutsa yolculuğun uzun sürmesi bir sıkıntı yaratmazdı. Takardınız kulaklığınızı ve dizinizi saniyesi saniyesine yine izlerdiniz.(araba kullanmadığınızı, toplu taşıma araçlarını kullandığınızı varsayarak bunu yazıyorum.) Uygulama size Android televizyon izleme imkânı sunuyor. Android Canlı Tv izleyebilirsiniz.

  Kullanıcıları için favori kanal listesi oluşturan, kanalları kategorilere ayıran, tv dışında radyo da dinletebilen, kanal listesini her daim güncelleyen Canlı TV full apk indir uygulaması birçok kolaylık ve birçok özellik sunuyor.

  İNDİR ALTERNATİF 1

  İNDİR ALTERNATİF 2

  İNDİR ALTERNATİF 3

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Android televizyon uygulaması, Canlı TV full apk indir, Canlı TV apk indir, Android Canlı Tv, Android televizyon izleme

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle