» » » » Başarsoft Navigation Turkey apk Full Android indir (v2.4 v9.6.29.468978)
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Başarsoft Navigation Turkey apk Full Android indir (v2.4 v9.6.29.468978)

  Başarsoft Navigation Turkey, türünde başarılı ve bir o kadar da kaliteli bir android gps uygulamasıdır. Play Store üzerinde 44,90 TL gibi bir fiyatla satılan bu android uygulamasını ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz. Başarsoft Navigation Turkey apk ücretsiz indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Bu apk dosyası ile Başarsoft Navigation Turkey apk full indirmiş olacaksınız ve sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz.

  Başarsoft Navigation Turkey apk Full Android indir (v2.4 v9.6.29.468978)

   

  Başarsoft Navigation Turkey apk Full Android indir (v2.4 v9.6.29.468978)

   

   

  Gitmek istediğiniz yere istediğiniz zaman ulaşın! Gideceğiniz adresi ister hiç bilmeyin, ister "Biraz hatırlıyorum gibi” deyin, Başarsoft Navigation Turkey apk indir sizi hiçbir sıkıntıya sokmadan belirttiğiniz adrese ulaştırıyor. GPS uygulamalarından en kapsamlı ve güncel Türkiye Haritasına sahip olduğunu söyleyebiliriz, tabii buna Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti de dâhil. Bilmediğiniz bir semte gittiniz ve yakınınızda neler var merak ediyorsunuz diyelim; uygulama bunun için de sizlere çözüm sunuyor. Banka, AVM, Kafe, Restoran, Okul, Hastane, Banka, Camii gibi 1.500.000'den fazla mekanı sizlere bildiriyor.

  Başarsoft Navigation Turkey apk full indir uygulamasında bulunan HTTP TMC fonksiyonu ile trafik yoğunluğunu izleyebilirsiniz. Hele ki İstanbul gibi büyük şehirlerden birinde yaşıyorsanız bu sizin çok işinize yarayacaktır. Sonuçta İstanbul trafiğini bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Araç kullananlar trafik olması durumunda sürekli bir yerlerden kaçmaya çalışıyorlar. Tabii eğer trafik olduğunu bilirlerse. Kısacası bu uygulama ile trafik yoğunluğu ile ilgili de bilgi edinilebildiği için direksiyon başındakiler "Burada trafik varmış, şu yoldan gidelim” gibisinden hareket ederek gidecekleri yerlere daha kısa sürede ulaşabilirler. Uygulama bu gibi özellikleriyle bir android gps uygulamasında aranan her şeyi karşılıyor diyebiliriz.

  İNDİR ALTERNATİF 1

  İNDİR ALTERNATİF 2

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Başarsoft Navigation Turkey indir, Başarsoft Navigation Turkey apk indir, Başarsoft Navigation Turkey ücretsiz indir, Başarsoft Navigation Turkey full indir, android gps uygulaması

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle