» » » » Orpheus Music Player v2.1.0 APK indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Orpheus Music Player v2.1.0 APK indir

  Orpheus Music Player, OpenSilk Productions LLC firması tarafından geliştirilip yayımlanan ve oldukça kolay kullanımı olan mobil müzik çalar uygulamasıdır. Alternatif olarak kullanabileceğiniz bu uygulama Android 4.1 ve üzeri cihazlarda çalışmaktadır. Kullanıcısına 5 farklı tema sunuyor, bu temalardan istediğinizi seçip kullanabiliyorsunuz. Play Store üzerinden indirmede problem yaşayanlar için bu apk dosyasını sizlere sunuyoruz. Orpheus Music Player indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Orpheus Music Player v2.1.0 APK indir

   

  Orpheus Music Player v2.1.0 APK indir

  Orpheus Music Player’da kullanmak istediğiniz eklentileri yükleyerek hafıza kartından ve diğer çevrimiçi sitelerden müzik dinleyebilirsiniz. Uygulamanın bazı özelliklerinden bahsedecek olursak;

  ·Yerel ve bulut depolama arasında sorunsuz geçiş yaparak Chromecast üzerinden müzik oynatabilirsiniz.

  ·Gece ve Gündüz için ayrı renkli temalar mevcut.

  ·Hafıza kartınızdaki klasörleri tarama (Sadece müzik dosyalarını gösterir. Böylece var olan bir müziği daha rahat bulmanızı sağlar.)

  ·Last.fm veya CoverArtArchive.org sitelerinde eğer var ise sanatçının resmi size gösterilir.

  ·Yerel ve bulut depolama alanlarında müzik dosyalarınızı aratabilirsiniz.

  ·Uyku zamanlayıcısı (Müzik dinlerken uyumayı sevenler için müthiş bir özellik. En fazla 2 saate ayarlayabilirsiniz. 2 saat sonra müzik çalar otomatik olarak kapanır.)

  ·Ana ve kilit ekranına widget olarak gösterilmekte.

  ·Tarafınıza çağrı geldiğinde müzik çalar otomatik olarak duraklatılır, çağrı bittiğinde devam eder. Bildirim geldiğinde ise müzik bildirim sesi kadar uzunlukta kısık seste çalmaya devam eder.

  Orpheus Music Player apk indir hala geliştirilme sürecindedir. İlk başta 17 TL gibi bir fiyatla satılmaktaydı fakat şuanda ücretsiz olarak sunuluyor. Neden böyle bir adım atıldı en ufak bir fikrim yok. Kullanıcılarından gelen yorumlara göre müthiş bir müzik keyfi yaşayacaksınız.

   

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Orpheus Music Player indir, Orpheus Music Player apk, Orpheus Music Player crack, müzik çalar indir, android müzik çalar

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle