» » » » Songza v5.1.0.6 build 51006 Ad-Free
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Songza v5.1.0.6 build 51006 Ad-Free

  Songza bir müzik çalar uygulamasıdır. Play Store üzerinde en iyi geliştirici unvanına sahip olmakla birlikte editörün seçimi olarak gösterilmektedir.

  Songza v5.1.0.6 build 51006 Ad-Free

  Songza v5.1.0.6 build 51006 Ad-Free

  İşte çalışırken, rahatlamak isterken, spor salonunda çalışırken ve hatta uyurken bile müzik dinleme ihtiyacımız olabiliyor ve bu zamanlarda müzik dinlemek olmazsa olmazlardan birisi olabiliyor.. Songza apk indir biz müzik severlere doğru zamanda doğru müziği dinlemeyi sunuyor. Bunun dışında arama yaparak kendi istediğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz. Ayrıca şarkıları puanlayabilir, listenize ekleyebilir ve arkadaşlarınıza önerebilirsiniz. Var olan şarkı listelerini diğer şirketler yaptığı için firma parayı bunlardan kazanıyor.

  Ruh halinize uygun bir müzik dinlemek istiyorsunuz ama bulamıyor musunuz? Benim de bulamadığım olabiliyor. İşte siz de bu durumdaysanız Songza indir tam size göre. Songza kullanıcılarının ruh haline göre müzikler sunmasıyla gönülleri fethediyor. Şarkı kütüphanesi o kadar geniş ki, aradığınız bir şarkıyı bulamama gibi bir ihtimaliniz yok. Belki de bu türde bulunan uygulamalardan en geniş kütüphaneye sahip olanıdır. Bu yazdıklarımızla Songza’nın bir müzik çalar uygulamasından beklentilerin çok daha üstünü karşıladığını görüyoruz.

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Songza indir, Songza apk indir, android Songza indir, müzik çalar uygulaması

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle