» » » » GTA: San Andreas Cheater 2.0 Android APK
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  GTA: San Andreas Cheater 2.0 Android APK

  GTA: San Andreas Cheater, oyunun diğer platformlarda kullanılabilen hilelerini aktif ederek Android üzerinde kullanabileceğimiz bir hile apksıdır. Play Store üzerinde 4.5 TL gibi bir fiyatla satılan hileyi sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. GTA: San Andreas Cheater apk indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  GTA: San Andreas Cheater 2.0 Android APK

   

  GTA: San Andreas Cheater 2.0 Android APK

   

  Ölümsüzlük, sınırsız para, polislerden kurtulma, şehirde 6 yıldızla aranan suçlu olma, silahlar (Thug, Professional ve Nutter), sınırsız cephane, tank, helikopter gibi kullanabileceğiniz birçok hileyi telefonunuzda oynarken aktif hale getirebilirsiniz. GTA oyunlarını oynarken hile kullanmadan olmuyor ve muhakkak her oynayışımızda hile kullanma gerekliliği duyuyoruz. Bu hile gerekliliği neden onunla ilgili en ufak bir fikrim yok ama sanırım oyundan öyle zevk alıyoruz. Hileyi kullanmadan oynayan var mı diye sorarsanız böyle kişilerin olduğunu düşünmüyorum. Varsa da herhalde 10bin kişiden 1-2 tanesi falandır. Eğer GTA: San Andreas Cheater ücretsiz indir uygulamasını ararken bu yazımıza denk geldiyseniz, bu hilesiz oynayan kimsenin bulunmadığının kanıtlarından birisi olabilir. Anroid üzerinde GTA San Andreas zevkini diğer platformlardaki gibi yaşarken, hile ile bu zevki çok daha üst düzeylere taşıyacağız.

  GTA: San Andreas Cheater apk indir kullanımı ise şu şekilde: CJ'nin evine giderek boş bir slota oyunu kaydettikten sonra hileyi açın, kaydettiğiniz slotu seçin ve kullanmak istediğiniz hileleri işaretleyerek kaydedin. Oyuna kaydettiğiniz yerden başlayarak hileli olarak kullanmanın tadını çıkarın. İyi oyunlar.

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: GTA: San Andreas Cheater, GTA: San Andreas Cheater apk indir, GTA: San Andreas Cheater ücretsiz indir, GTA: San Andreas Cheater full indir, GTA: San Andreas hilesi

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle