» » » » Batman The Dark Knight Rises v1.1.6 Android Hile MOD APK indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Batman The Dark Knight Rises v1.1.6 Android Hile MOD APK indir

  Batman The Dark Knight Rises, Gameloft firmasının aynı isimdeki Christopher Nolan'ın yönetmiş olduğu filmden esinlenerek Android ve İOS cihazlar için geliştirip yayımladığı FPS türü bir aksiyon oyunudur. Gameloft’un geliştirdiği oyunların kalitesinden bahsetmeye gerek yok, eminim ki birçoğumuz bunu biliyoruzdur. Batman The Dark Knight Rises bu kaliteli oyunlardan bir diğeri, ayrıca kendi türündeki en iyi oyunlardan birisi olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Play Store’da 13 TL gibi bir fiyatla satılmakta olan Batman The Dark Knight Rises indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Batman The Dark Knight Rises v1.1.6 Android Hile MOD APK indir

   

  Batman The Dark Knight Rises v1.1.6 Android Hile MOD APK indir

   

  Batman The Dark Knight Rises’ta amacımız Gotham şehrini düşmanlardan ve kötülüklerden korumak. Rehine, bomba timi, araba kovalamaca, kaçak gibi birçok durumla aksiyon dolu sahneler yaşayacağız. Grafikler ve sesler tabii ki müthiş bir kalitede. Filmden alınarak oyuna kurgulanmış olan senaryonun bir hayli iyi olduğu ön plana çıkıyor. Saldırı ve zıplama sahnelerindeki efektlere hayran kalacaksınız… Batman hayranı olup oyun oynamayı sevenler bu oyuna bayılacaklar. Gerçi oyun oynamayı sevmeyen hayranlar için bile bağımlılık yapabilecek bir oyun. Batman The Dark Knight Rises hilesi ile sınırsız para sahibi oluyorsunuz.

  Batman The Dark Knight Rises apk indir ile birlikte Batman The Dark Knight Rises sınırsız para hilesini de edinmiş oluyorsunuz. Oyunun kurulumuna gelecek olursak; APK dosyasını kurduktan sonra "com.gameloft.android.ANMP.GloftKRHM” klasörünü "android/obb”dizinine, "Data” klasörü içerisindeki "com.gameloft.android.ANMP.GloftKRHM” klasörünü "android/data” dizinine kopyalayın ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Batman The Dark Knight Rises oyunu, Batman The Dark Knight Rises indir, Batman The Dark Knight Rises hilesi, Batman The Dark Knight Rises apk indir, Batman The Dark Knight Rises sınırsız para hilesi

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle