» » » » Drag Racing v1.6.27 Android Hile MOD APK indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Drag Racing v1.6.27 Android Hile MOD APK indir

  Drag Racing, Creative Mobile tarafından Android cihazlar için geliştirilip yayımlanan, adından da anlaşılacağı gibi drag yarışı oyunudur. Android üzerinde 150 milyondan fazla oyuncu tarafından sevilen, kendi türündeki ilk oyun olduğunu söyleyebiliriz. Aracınızı iyi bir şekilde geliştirmekle birlikte vitesi doğru devirde değiştirip, doğru zamanda nitroyu kullandığınız takdirde kazanan kişi her zaman siz olacaksınız. Böylece paralar kazanarak var olan aracınızı geliştirebilecek, yeni araçlar satın alabileceksiniz. Oyunda araçlar seviyeye göre gruplandırdığı için önceki cümlelerimizde söylediğimiz ince çalışmaları düşük bir seviyeli bir araç kullanırken yüksek seviyeli bir araca karşı yaparsanız mantıken bir etkisi olmayacaktır, bu durum yanlış anlaşılmasın veya başka şeyler ortaya çıkmasın diye böyle bir açıklama yapmak en iyisi olacaktır. Yani araç seçimlerinizi yarışacağınız diğer araçlarınızın seviyesine göre yapmanız gerekmektedir. Gerçi yüksek seviyeler için paranızın olması gerektiğinden düşük seviyeden başlandığı için bu durum pek olası bir şey değildir. Fakat size sunacak olduğumuz hile ile bu şekilde herhangi bir derdiniz olmayacak, Drag Racing hilesini yazımızın sonundaki linklerden indirebilirsiniz.

   

   

   

  Drag Racing para hilesi ile oyunda sınırsız paraya sahip olacaksınız, aracınız için dilediğiniz geliştirmeleri yapacak, istediğiniz her aracı satın alabileceksiniz. Büyük bir ihtimalle kazanan taraf her daim siz olacaksınız. Çeyrek ve yarım millik mesafede yarış alanları bulunuyor ve bu alanlarda yarışıyoruz. Bu mesafeler kısa olması nedeniyle yukarıda bahsettiğimiz ince çalışmaları yapmanız gerekmekte. Drag Racing hilesi ile ayrıca respecte sahip oluyorsunuz. İyi eğlenceler.

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Drag Racing hilesi, Drag Racing apk indir, Drag Racing para hilesi, Drag Racing sınırsız para hilesi, drag yarışı indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle