» » » » Candy Crush Saga v1.43.1 Android Hile MOD APK indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Candy Crush Saga v1.43.1 Android Hile MOD APK indir

  Candy Crush Saga, King.com firması tarafından geliştirilen ve yayımlanan, şekerleri yan yana getirerek belirtilen hedeflere göre o seviyeyi geçmeye çalıştığınız, bağımlılık derecesi en yüksek olan mobil oyunlardan birisidir. Facebook'ta arkadaşlarımızın oyun isteği göndermesine birçoğumuz sitem ederiz. İşte oyun delisi olan bu arkadaşlarımızın en çok istek yolladığı oyunlardan birisi Candy Crush Saga! Dünya genelinde en çok oynanan oyunlardan birisi olduğunu söylemeden geçmeyelim dedik. Candy Crush Saga para hilesini sizlere sunuyoruz, yazımızın sonunda bulunan linklerden indirebilirsiniz.

   

   

  Bölümleri ilerledikçe para kazanıyoruz ve bu paralarla da bazı bonuslar satın alabiliyoruz. Bu bonuslar ise bölümü geçme yolunda oldukça önemli rol oynuyor. Candy Crush Saha sınırsız para hilesi ile bölümleri rahatlıkla geçebileceğiz. Oyunda kaç bölüm olduğu belli değil sanırım, en azından ben belli değil diye biliyorum. Facebook ile uyumlu olması arkadaş listesi ile sıralama oluşturması nedeniyle de rekabet bir hayli artıyor.

  Oyundan hiçbir zevk almamış olmamla birlikte çok yakın çevremden bu oyuna hastalık derecesinde bağımlı olanlar var, bunu görebiliyorum. Bir ortamda bulunduğumuzda ne yazık ki genelde bu oyunu oynuyorlar. Ne anlıyorlarsa bu oyundan, benim anlamadığım bir şey olduğu kesin de… Yani kişisel zevke göre vakit geçirmek için birebir. Candy Crush Saga sınırsız para ile hiçbir arkadaşınızın size yetişemeyeceği bölümlere ulaşabilirsiniz. Rekabette birinci sırada olmak isteyip bir türlü başaramayanlar için Candy Crush Saga hilesi tam sizlik.

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Candy Crush Saga, Candy Crush Saha sınırsız para hilesi, Candy Crush Saga para hilesi, Candy Crush Saga sınırsız para, Candy Crush Saga hilesi

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle