» » » » CSR Racing v2.2.0 Android Hile MOD APK indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  CSR Racing v2.2.0 Android Hile MOD APK indir

  Play Store'da 50 milyondan fazla indirilen, NaturalMotionGames Ltd firması tarafından geliştirilmiş ve yayımlanmış en iyi drag yarışı oyunu diyebileceğimiz bir oyun, CSR Racing... Oyunda bitiş çizgisini ilk geçen araç kazanır ve parayı cebe indirir. Kazanmak için nitroyu doğru zamanda kullanmanız, vitesi doğru devrinde arttırmanız gerekir. Eğer bunları en iyi şekilde yapmakla birlikte rakip ile kendi aracınızın geliştirmeleri birbirine yakın ise, emin olun ki kazanacak taraf sizsiniz. Fakat her oyunda olduğu gibi CSR Racing oyununda da para kazanmak kimisi için zor, kimisi için çok uğraştırıcı olarak gözükebiliyor. Dolayısıyla oyuncular bir süre sonra hile aramaya başlıyor. CSR Racing hilesi bulmak çok zordu diyebiliriz fakat artık sitemizde yer almakta. CSR Racing hilesini yazımızın sonunda bulunan bağlantılardan indirebilirsiniz.

   

   

  CSR Racing para hilesi ile aracınızı en yüksek seviyeye getirecek kadar geliştirebilir, en sağlam arabaları satın alabilirsiniz. Sonuçta sınırsız paranız mevcut, oyunda ön plana çıkacaksınız. Yani size meydan okuyacak herhangi bir rakip yok denilebilir. Oyunu oynayanlar için ise CSR Racing’in büyük bir şekilde bağımlılık yaptığını söyleyebiliriz. Onlarca lisanslı klasik ve spor arabayı kullanarak müthiş bir yarış deneyimi yaşayacaksınız. Bu deneyimi hileyle kullanmanın zevki ise tartışılamaz.

  APK'yı kurduktan sonra "com.naturalmotion.csrracing” klasörünü "android/obb” dizinine kopyalayın ve CSR Racing sınırsız para ile oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: CSR Racing hile, CSR Racing para hilesi, CSR Racing sınırsız para hilesi, CSR Racing hile indir, CSR Racing hile apk

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle