» » » » Weaphones Firearms Sim Vol 2 Apk Full Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Weaphones Firearms Sim Vol 2 Apk Full Download

  Weaphones Firearms Sim Vol 2, OranginalPlan tarafından android cihazlar için geliştirilip yayımlanmış olan bir silah simülasyon oyunudur ve serinin 2. Oyunudur. 1. Oyuna göre çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Play Store üzerinde 2,18 TL gibi bir fiyatla satışa sunulan bu oyunun apk dosyasını ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz. Weaphones Firearms Sim Vol 2 apk full indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

   

   

  Oyun size silah atışları yaptırır ve silahları detaylı olarak inceleme imkânı sağlar. Bu detaylı inceleme ise silahı söküp incelemek anlamında. Eğer silahların içini merak edenler varsa bu oyunu mutlaka oynamalı çünkü gerçeğiyle aynı gibi. Şu bir gerçek ki her isteyen bir silah elde edemez, dolayısıyla içini merak etmesi durumunda bu merakını gideremezler çünkü bu merakı giderebilmeleri için önce ellerinde silahı bulundurmaları gerekir. Eğer siz de silah elde edemeyenlerdenseniz ve Android bir cihazınız varsa buyrun Weaphones Firearms Sim Vol 2 indir oyununu deneyin.

  Oyundaki grafikleri ve seslerin ne kadar gerçekçi olduğunu oynayınca göreceksiniz. Birinci oyuna göre yepyeni silahlar var. Bu silahların herbiri gerçekçi bir doldurma özelliğine sahip, nasıl çalıştığını deneyebilirsiniz. Tüm kontroller bir parmakla ulaşılabilecek kadar. Play Store üzerinde bu kadar düşük bir fiyata satılması garip. Weaphones Firearms Sim Vol 2 apk full indiroyunu şuanda satılandan daha yüksek bir fiyat ile satılmayı hak ediyor bizce.

  İNDİR ALTERNATİF 1

  İNDİR ALTERNATİF 2

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Weaphones Firearms Sim Vol 2, Weaphones Firearms Sim Vol 2 apk indir, Weaphones Firearms Sim Vol 2 full apk indir, Weaphones Firearms Sim apk indir, silah simülasyon oyunu

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle