» » ProCapture camera v2.0.6-beta Full Download
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  ProCapture camera v2.0.6-beta Full Download

   

  Bazı android cihazların oldukça kaliteli kameraları bulunmaktadır ancak sistemin kendi sunduğu kamera uygulaması bu kaliteyi size sunamamaktadır. Odaklama sorunu gibi farklı can sıkan durumlar ile istenilen kaliteyi alamamanıza neden olabilmektedir.

  Bu konuda yardımcı olan uygulama ise RroCapture camera olmaktadır. Market üzerinde 10 TL’ya satılan bu uygulama 500 bine yakın indirme almış bulunmaktadır. Ücretsiz versiyonu da bulunmasına rağmen ücretlisinin indirme sayısı bu olmaktadır. Bu da kalitesini gösterir nitelikte oluyor. Şimdi bazılarımız zaten kamera uygulaması kendinde var diyebilir ama bu uygulamanın verdiği kaliteyi sağlamanız mümkün olmayabilir.

  RroCapture camera full download sonrası APK’nın kurulumunu gerçekleştirmeniz gerek öncelikle. Gerekli kurulum sonrası uygulama açılacaktır. Uygulama klasik bir kameranın yapacağı tüm işlemleri yapmaktadır. Bunun yanı sıra panorama çekimleri dahi sorunsuz gerçekleştirebilmektedir. Basit ara yüzü sayesinde tüm işlemlerini kolay biçimde yaparak çekim sırasında gerekli olan ayarlamaları yapabilirsiniz. Mod olarak da kaliteli çekim için farklı modlar yer almaktadır. Bunlarla kaliteli görseller yaratmanız mümkün olmaktadır.

  Bana göre zoom yaparken ve çekim sırasında gelen sesler fotoğraf çekim hisse vermek için etkili olmaktadır. Tabi bazı ortamlarda sessizlik önemli fakat çekim sırasında gelen bu sesler insana keyif vermektedir. Fotoğraf çekilmeyi seviyorsanız bu ses özellikleri de uygulama içerisinde yer almaktadır.

  RroCapture camera apk indir sonrası gerekli kurcalama ile uygulamaya tam anlamı ile hakim olmanız ve daha kaliteli resimler çıkarmanız mümkün oluyor.


   

  ProCapture camera v2.0.6-beta Full Download

   

  ProCapture camera v2.0.6-beta Full Download

   

  ProCapture camera v2.0.6-beta Full Download

   

  Mega.CO

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: ProCapture, ProCapture full download, ProCapture download

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle