» » New Star Soccer v2.10 Android Hile MOD APK indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  New Star Soccer v2.10 Android Hile MOD APK indir

  New Star Soccer v2.10 Android Hile MOD APK indir

   

  Gelişmiş futbol oyunlarından çok farklı olan bu futbol oyunu ile zaman geçirmeniz mümkün oluyor. PES veya FİFA kalitesini bekliyorsanız kesinlikle indirmeyin oyun içerisinde tek kaleye gol atmaya çalışıyorsunuz. Futbol oyunu olarak karşımıza gelen bu APK ile yapmanız gereken kaleye doğru topu atmak oluyor.

  İlk baş boş kaleye topu atmaya başlıyorsunuz. Yönlendirme yapıp hızını ayarlayarak topu kaleye gönderiyorsunuz. Ancak ilerledikçe kaleci çıkıyor ve daha sonra önünüze baraj kuran oyuncularda geliyor. Oyunda topla golü bulduğunuz sürece seviye atlıyorsunuz ve topun yeri de değişerek oyun giderek zorlaşmaktadır.

  New Star Soccer olarak karşımıza gelen oyun ufak olmasına rağmen keyif verdiği için ücretli olarak karşımıza geliyor. İlk oynanışta buda ne tepkisini verseniz de ilerledikçe oyunun kalitesini görüyor ve daha keyif almaya başlıyorsunuz. Kurulum sonrasında birçok detayı de görmeniz mümkün oluyor.

  Görsel olarak pek etkileyici olmasa da normal bir oyuncu yöneterek kendinizi geliştiriyor ve transfer teklifleri dahi alabiliyorsunuz. Yani kısaca tekrar özetlemek gerekirse oyun grafik olarak pek etkileyici değil fakat ek özellikler ile oldukça oynanacak türden olmaktadır. Full apk indir sonrası kurulum yapınca oyunu tam olarak kavramış olacaksınız.

  İki farklı indirme linki bulunmaktadır. Birini kullanarak hızlı indirme yapabilirsiniz. Boyut olarak ufak olması sebebi ile direk cihazınızdan indirme yapıp dosyadan çıkararak kurulup yapabilirsiniz. APK sınırsız mod özelliği ile karşımıza gelmektedir.


   

   

  New Star Soccer v2.10 Android Hile MOD APK indir

   

  New Star Soccer v2.10 Android Hile MOD APK indir

   

  New Star Soccer v2.10 Android Hile MOD APK indir

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız

   


   

   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Futbol oyunu, New Star Soccer, New Star Soccer indir, full apk indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle