» » Construction Simulator 2014 v1.1 Android APK + DATA indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Construction Simulator 2014 v1.1 Android APK + DATA indir

  Simülasyon oyunları artık Android işletim sistemindeki yerlerini artırmaktadır. Bilgisayardan tanıdığımız inşaat tarzı oyunda bu sefer görevimiz inşaatta verilen işleri yapmak olmaktadır. 2014 oyunu olan bu simülasyon oyunun öncelik ile genelce tanımı inşaat olmaktadır. Yani verilen işleri simülasyon olarak siz yerine getireceksiniz.

  Construction Simulator 2014 öncelikle markette 10 TL civarı bir fiyata satılmaktadır. Ancak yer alan APK ile oyuna full olarak sahip oluyorsunuz. Oyunun kurulumu klasik olarak yapılmaktadır. Öncelikle indirdiğiniz dosyayı Winrar’dan çıkarınız. Daha sonra telefonunuz bilgisayara bağlayarak android dosyası içerisinde yer alan OBB klasörüne giriş yapınız. Burada indirdiğiniz rardan çıkan com ile başlayan klasörü atınız. Ayrıca kolay bulacağınız bir yere de APK dosyasını atınız. Telefonunuzdan dosya yöneticisini açarak APK’nın bulunduğu yere gidiniz. Daha sonra kurulumu yaparak oyuna full sahip olabilirsiniz.

  Android simülasyon oyunu olarak karşımıza gelen bu inşaat oyunu grafik olarak da oldukça kaliteli olmaktadır. Kullandığınız makinelerin kalitesinin yanı sıra yaptığınız inşaatlarda oldukça kaliteli olmaktadır. Construction Simulator 2014 full apkile oyuna tam sürüm olarak sahip olacaksınız. Daha sonra kendi yönlendirmeleriniz ile inşaat yapımına başlayabilirsiniz. Görev listesinden neler yapacağınız görmeniz mümkün oluyor. Tek bir araç değil tüm araçlar sizin yönetiminiz altında olabilmektedir. Oyunda belli bir görevinizin olması ve yapılan inşaatın sizin yönetiminizde olması oldukça keyifli anlar yaşamanızı sağlıyor. Oyun benim açımdan oyundan çok farklı yapısı tam puan almış bulunmaktadır. Oyun haricinde farklı bir uygulama arayanlar için tavsiye edilebilir olmaktadır.


   

  Construction Simulator 2014 v1.1 Android APK + DATA indir

   

  Construction Simulator 2014 v1.1 Android APK + DATA indir

   

  Construction Simulator 2014 v1.1 Android APK + DATA indir

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız

   


   


  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Construction Simulator 2014, android simülasyon oyunu, Construction Simulator 2014 full apk

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle