» » Football Manager Handheld 2015 v6.0 Android APK indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Football Manager Handheld 2015 v6.0 Android APK indir

   

  Futbolu oyunun farklı bir şekilde karşımıza gelen manajerlik oyunu Football Manager 2015 mobil versiyonu ile yani android işletim sistemine uyumu ile yayınlanmış bulunmaktadır. Yine SEGA tarafından üretilen oyun bilgisayar oyunu ile aynı tarz da olmaktadır.

  Football Manager Handheld 2015 olarak markette ücretli satılan oyuna ilgi oldukça fazla olmaktadır. PES ve FİFA göre daha fazla ilgi görmeye başlayan oyun aslında taşınabilir Android cihazlarda oynanması daha mantıklı olmaktadır. Sonuç olarak verdiğiniz direktifler ile oyuncularımızı yönetiyoruz. Fifa’da Android için çıkardığı oyun ile oldukça fazla ilgi aldık fakat futbol oyununu sevmeyen biri olan bana göre FİFA tarzı oyunun oynanma yeri bilgisayardır. Fakat bu menajerlik oyunu Android işletim sistemine sahip bir cihaz oldukça tavsiye edilebilir uygulama olmaktadır.

  Oyunun detaylarına pek girmek istemiyorum. Sonuç olarak oyun klasik olarak menajerlik oyunun aynısı olmaktadır. Transfer gibi işlemler yaparak kendi takımınızı kullanıyorsunuz. Football Manager Handheld ile başladıktan sonra gelen yeni özellikleri fark edeceksiniz. Görsel olarak bazı yenilikler görülürken işleyiş olarak da birçok gelişme yapılmış bulunuyor.

  Kurulum biraz fark olmaktadır. 30 MB olan APK’yı aşağıda yer alan indirme linklerinden indirip kurduktan sonra DATA çekim telefonunuz WİFİ’ye bağlıyken gerçekleşecektir. Tüm ayarlamaları yaptıktan sonra takımınız ile mücadeleye başlayabilirsiniz. Takımızı, kazandığınız maçlardan gelen paralar ile daha iyi hale getirip yenilmez yapabilirsiniz. Transferler gerçekleştirerek takımı güçlendirmek sizin elinizde olmaktadır.

   

  Football Manager Handheld 2015 v6.0 Android APK indir

   

  Football Manager Handheld 2015 v6.0 Android APK indir

   

  Football Manager Handheld 2015 v6.0 Android APK indir

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız

   


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: Football Manager 2015, Football Manager Handheld 2015, Football Manager Handheld

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle