» » Dream League Soccer v2.05 Android Hile Mod APK indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Dream League Soccer v2.05 Android Hile Mod APK indir

   

  Oyun konsolu olarak kullandığımız mobil cihazlar arasında bulunan Android için yeni futbol oyunuyayınlanmış bulunmaktadır. Önceleri İOS işletim sisteminde büyük beğeni alan oyun bu seferde Android sürümü ile karşımıza gelmektedir. Oyunu en futbol oyunları arasında dahi yerini almaktadır. Android işletim sistemine sahip herhangi bir cihaza APK kurulumunu gerçekleştirerek oyuna sahip olabilirsiniz.

  Mobil bir oyun olmasına rağmen grafik olarak oldukça kaliteli olmaktadır. Oynanış tarzı ile bile bilgisayardan farkı olmayan oyunun kalitesi anlaşılacağı gibi yüksek olmaktadır. Gelelim oynama tarzına. Kurulum sonrası kendi takımızı yaratarak maçlara başlayabiliyorsunuz. Gerçek maç keyfi ile oya odaklanıp gol için uğraşmanız mümkün oluyor. Oyunun sadece mobil cihazlara uygun yapılması farkı zaten göstermektedir. Buna uygun şekilde uygun ayarlamalar yapılmış durumda olmaktadır.

  Dream League Soccer full apk indir sonrası oyun heyecanına başlayabilirsiniz. Takımınızı belirledikten sonra artık turnuvalarda yerinizi alabilir ve mücadeleye başlayabilirsiniz. Ek olarak oyun size hileli olarak sunuluyor. Yer APK’nın kurulumu sonrasında oyun içerisinde harcamada kullanacağınız para sınırsız olarak yüklenmektedir. Bu sayede tüm harcamaları kolay bir biçimde yaparak oyunu en iyi şekle getirebilirsiniz.

  Kurulumundan da hemen kısaca bahsetmek gerekirse öncelikle boyu olarak 117 MB olan APK İngilizce dilindedir. 2014 yılının yeni Android oyunu olan Dream League Soccer indir kurulumu için APK dosyasınız telefona atıp kurulumu gerçekleştirin. Daha sonra diğer dosya "com.firsttouchgames.dlsa”’yı telefonunuzda bulunan Android cihazının OBB dosyasına atıyorsunuz. Ve artık oyun kullanıma hazır olmakta.


   

  Dream League Soccer v2.05 Android Hile Mod APK indir

   

  Dream League Soccer v2.05 Android Hile Mod APK indir

   

  Dream League Soccer v2.05 Android Hile Mod APK indir

   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız


   

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: futbol oyunu, Dream League Soccer full apk indir, Dream League Soccer indir

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle