» » GTA San Andreas v1.06 Android APK ve DATA indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  GTA San Andreas v1.06 Android APK ve DATA indir

  GTA San Andreas v1.06 Android APK ve DATA indir

   

  İlk gelişmiş bilgisayar oyunum GTA Vice City’ydi. Tabi ki ondan önce Doom gibi efsane denilecek oyunlar ile bir sürekliliğim olmuştu fakat GTA ile yeni bir dünyaya geçiş yapmıştım resmen. Dönemin en popüler oyunları GTA ve Caunter Strike. Bu ikiliyi hayatı boyunca oynamayan bir bilgisayar oyuncusu olamaz. Biz Vice City ile hayranlığımı devam ettirirken Sand Andres piyasada yer aldı. Ancak o oynatmamız için yüksek özelliklere sahip olmak gerekti. Daha doğrusu o zaman MB değerleri kullandığımı ram ve ekran kartına göre yüksek özellikler gerekmekteydi.

  Eskiden bilgisayarlarımızın kaldıramadığınız GTA San Andreas artık Android işletim sisteminde yer alıyor. Telefondan, tabletten hiçbir sorun yaşamadan oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Şimdi tabiki 4 ve 5 serisi çıktı fakat GTA San Andreas APK ile oyun keyfini tam olarak yaşamanız mümkün olmaktadır.

  Oyun tarafımızca Nexus 4 cihazımda test edildi. Şarj tabi ki fazla yiyor. O yüzden şarj cihazı bulabileceğiniz yerlerde oynamanız tavsiyem. Oyunun bilgisayar oyunundan hiç farkı yok. Dokunmatik ekran ile kontrol ilk başta biraz zorlu olsa da zaman ile bu sorunda hal olmaktadır ve Mouse klavye kullanıyor gibi oynamaya devam ediyorsunuz.

  GTA San Andreas Android oyunu 3 GB’ya yakın kurulum ile karşımıza geliyor. Dediğim gibi bilgisayarda yapacağınız tüm işlemleri mobil cihazınızda yapıyorsunuz. Kullanım ilk başta zor gelse de birkaç alıştırma sonrasında hızınız artıyor ve görevleri sırası ile yapmaya başlıyorsunuz.


   

  GTA San Andreas v1.06 Android APK ve DATA indir

   

  GTA San Andreas v1.06 Android APK ve DATA indir

   

  GTA San Andreas v1.06 Android APK ve DATA indir

   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız

   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: GTA San Andreas, GTA San Andreas apk, GTA San Andreas oyunu

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle