» » TuneIn Radio Pro v12.8 Android Full Apk indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  Takvim olarak Liste olarak Program Arşivi
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  TuneIn Radio Pro v12.8 Android Full Apk indir

   

   

   

  Eski cihaz telefonlarda radyo kullanımı normal baz istasyonuna bağlanarak mümkün olmaktaydı. Kulaklığı anten yerine kullanarak birçok radyo kanalını dinleyebilirdik. Fakat ilerleyen teknolojiye bağlı olarak çıkan yeni cihazlarda radyo kullanımı oldukça azalmış bulunmaktadır. Azalan radyolu cihazlardan sonra akıllı telefonların çıkması radyo olayını neredeyse telefondan dinlemede sona erdirmiş bulunmaktadır. Ancak TuneIn Radio Pro ile müzik dinlemeniz mümkün olmaktadır.

   

  TuneIn Radio Pro v12.8 Android Full Apk indir

   

   

   

  Yeni cihazlarda ek program olan kullanılan radyo programı sayesinde tüm dünyada bulunan radyoları dinlemeniz mümkün olmaktadır. TuneIn Radio Pro full apk bu keyfi almanız mümkün olmaktadır. Ancak öncelikle program ücretli olmaktadır. Normal Google Play’dan 25 TL gibi bir miktara sahip olmanız mümkünken full apk indir ile ücretsiz kullanım yapma şansınız bulunmaktadır.

   

  TuneIn Radio Pro v12.8 Android Full Apk indir

   

   

   

  İndirme işleminden sonra APK dosyasını telefonunuza atarak kurulum gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Yapılan kurulum sonrası 100 binden fazla olan asıl radyo kanallarına ek olan 4 milyon podcast’a ulaşabilirsiniz. Program kullanım kolaylığı sağlamak adına sadece sizin seçtiğiniz kanalları ayrı bir liste olarak yapmaktadır. Yapılan liste ile artık her girmenizde direk tercihlerinizden birini dinlemeniz mümkün olmaktadır. Bu şekilde profesyonel bir radyo uygulaması sahibi olabilmektesiniz. Goolg Play de yer alan radyo programlarından en iyisi fakat ücretli olan bu uygulama sizlere full apk olarak sunulmaktadır.

   

   


   

  APK nasıl yüklenir soruları içinse indirdiğiniz dosyayı telefonunuza attıktan sonra dosya yöneticisi yardımı ile APK’nın olduğu yeri tıklayarak kurmaktır. Kolay bir şekilde mobil cihazınıza kurulum işlemini yapmış bulunmaktadır. Apple cihazları için yani İOS işletim sistemleri içinde App Store’de yer alan uygulama 10 dolara satışa sunulmaktadır. Sizler de her türlü Android cihazınıza uygulamayı kolay bir şekilde yükleyebilmektesiniz. İnternet üzerinden erişim ile yayın alması nedeni ile WİFİ üzerinden kullanmanız tavsiye edilmektedir. Mobil Veri açıkken varsa paketinizi çok harcayabilir. Paketiniz yoksa direk TL’lardan harcama yapacaktır. Programı kullanırken WİFİ yani kablosuz bağlantının açık olarak bir ağa bağlanması gerekmektedir. Bu şekilde sorun bir kullanım gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.

   

  TuneIn Radio Pro v12.8 Android Full Apk indir

   

  Hemen İndir


   

  Mail.RU

  İndirme İçin Tıklayınız


   

  pCloud

  İndirme İçin Tıklayınız

      

   


   


  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler:

  Benzer makaleler:

  • K-Lite Codec Pack 10.8 Full DownloadK-Lite Codec Pack media oynatıcı sahibi olarak tüm istediğiniz formatları sorunsuz çalıştırmanız mümkün olmaktadır. K-Lite video oynatıcı ile alt yazılı olan filmleri dahi sorunsuz izleyebilirsiniz.
  • Route 66 Navigasyon 6.2.14.18 Turkce Full Apk Download indirKarmaşık yolların devamlı takipçisi Route 66 Navigasyon ile artık kaybolmanız zor olacaktır. 3 boyutlu olarak yol tarifinin de olduğu uygulamaya tam sürüm apk olarak sahip olmanız mümkün olmaktadır.
  • Fleksy Keyboard v3.3.3 Android Apk indirAnroid uygulamarı arasında en gerekli olanlardan biri olan hızlı klavye kullanmaya yardımcı Fleksy olmaktadır. Türkçe klacyesinde otomatik hata düzeltmenin yanı sıra özgür ayarlanabilir klavyesi size
  • tTorrent Pro v1.4.0 for Android Full Apk indirAndroid cihazlara yüklenen programlar APK uzantılı olmaktadır. uTorrent tarzı olan tTorrent full apk sizlere indirme linki ile sunulmuş bulunmaktadır.  
  • Internet Download Manager Son Sürüm İndirme ( IDM Serial )  Her bilgisayarda olması gereken biri olan indirme programı İnternet Download Manger tam sürüm olarak sizlere aktarılmış bulunmaktadır. IDM'nin tam olarak nasıl artı özellikleri sunduğu ve
  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle