» Need For Speed Shift v2.0.8 Android Hile MOD APK indir
Menü
Popüler
  Sitemizi değerlendirin
  Çok güzel bir site
  İyi bir site
  İyi ...ama...
  İyi olabilir
  Hoşlanmadım
  • Facebook
  • Google +
  • Twitter
  • RSS
  0

  Need For Speed Shift v2.0.8 Android Hile MOD APK indir

  Yazar: AzurrexeKategori: ---Tarih: 6-01-2015, 17:21

  Gerek Play Store üzerinde gerekse diğer android uygulama sağlayıcılar üzerinde en iyi araba yarışı oyunlarından birisi olan Electronic Arts Inc firması tarafından geliştirilip yayınlanan NFS serisinin en yeni oyunu Need For Speed Shift karşınızda... BMW M3 GT2, Lamborghini Gallardo ve Pagani Zonda başta olmak üzere yarışlarda sürücülüğünü yapabileceğiniz 20 otomobil mevcut. Dünyanın en hızlı arabalarıyla müthiş ve bir o kadarda gerçekçi bir araba yarışı deneyimi yaşıyorsunuz. Play Store’da 7 TL gibi bir ücretle satılan bu oyunu ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz. Need For Speed Shift indirme linklerine yazımızın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

   

   

  Need For Speed Shift apk indir motorun titreyişini, lastik seslerini, çarpışma seslerini sanki gerçekmiş gibi hissedeceksiniz. Yani seslerin ve grafiklerin inanılmaz ötesi kaliteli olduğunu söyleyebiliriz. Hızı, her şeyden önce daha fazla hızı amaçlayacaksınız. Hız konusunda bir tutkunuz var ise emin olunki bu oyunu oynadıktan sonra bu tutkunuz daha da artacaktır. Oyun Asphalt’tan bile daha mı iyi diyeceksiniz. Evet, daha iyi! Söz konusu oyun Need For Speed… Eğer oynarsanız yukarıda da dediğimiz gibi en iyisi olduğunu göreceksiniz. Asphalt’taki gibi bazı haritaları açmak için sürekli yeni bir araba alma gibi bir gereklilik yok. Aşağıdaki linklerden oyunu indirmekle birlikte oyun içerisinde sınırsız paraya da sahip olacaksınız. Yani Need For Speed Shift hilesini de sizlere sunmuş oluyoruz.

  APK dosyasını cihazınıza kurduktan sonra "com.eamobile.nfsshift_row_wf” klasörünü "android/obb” dizini içerisine kopyalayarak Need For Speed Shift’i sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

   

  İNDİR

  İNDİR (2. Alternatif)

  Rar şifresi: www.hemen-indir.com


  Etiketler: andorid araba yarışı, Need For Speed Shift indir, Need For Speed Shift apk indir, Need For Speed Shift hilesi, Need For Speed Shift para hilesi

  Benzer makaleler:

  Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
  Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.

  Yorum Ekle